روش تمیز کردن دستگاه آبمیوه گیری

یکی از مهمترین موارد در حفظ بهداشت شستن سریع و به موقع دستگاه آبمیوه گیری صنعتی بعد از هر بار استفاده است. روش شستوشو آبمویه گیری در بهتر تمیز شدن و طول عمر دستگاه دخیل است.هرگز موتور آب میوه گیری را در مواجه مستقیم با آب قرار ندهید.

دستگاه  آب میوه گیری صنعتی را می‌توانیم نمونۀ چند برابر قوی شدۀ نمونه‌های خانگی آن بدانیم، البته با ظاهر کاملاً متفاوت، با موتور متفاوت و حتی با طریقۀ استفادۀ متفاوت نسبت به نمونه‌های خانگی. شما می‌توانید با خرید آبمیوه گیری صنعتی الوین برای انواع فروشگاه‌ها و مغازه‌های آبمیوه‌گیری در سطح ایران، برای مصارفی همچون گرفتن آب هویج، آب کرفس، آب سیب و بسیاری از موارد دیگر در تیراژها و کیلوهای بسیار بالا از آن استفاده کنید و دیگر نگران خرابی دستگاه، داغ کردن دستگاه و موارد دیگری که در مدل‌های خانگی می‌بینید، نباشید. جنس بدنۀ آبمیوه‌گیری صنعتی نسبت به نمونه‌های خانگی بسیار قوی شده و ضخیم‌تر است. برای همین می‌تواند در مصارف بسیار بالا پاسخگوی شما باشد.

برای کسب آگاهی در مورد چگونگی شستو شو و تمیز کردن آبمیوه گیری با ما همراه باشید.


طراحی بدنه آب میوه گیری

طراحی بدنه به این منظور که اگر شما می‌خواهید صد کیلو میوه را در مدت کوتاهی آبگیری کنید باید بدنه طوری طراحی شده باشد که قسمت تفاله‌ها، قسمت آب و دهانه ورودی از هم جدا باشند تا بتواند در کوتاه‌ ترین زمان هر سه کار را برای کاربر انجام دهد.

تمیز کردن آبمیوه گیری


 نحوه شست و شوی آب میوه گیری صنعتی

برای شست و شوی آبمیوه گیری صنعتی مانند هر وسیله برقی دیگر باید نکاتی را رعایت کنید. در ابتدا قطعه ها و قسمت های مختلف آبمیوه گیری را از یکدیگر جدا کرده و اقدام به شستن قسمت های قابل شست و شو نمایید. از شستن قسمت موتور جدا خودداری کنید و بهتر است محفظه نگه دارند موتور را با دستمال و مواد شستشوی ساده پاک نمایید.
تیغه آب میوه گیری را با استفاده از برس هایی که در هنگام خرید تحویل شما داده شده است به خوبی بشورید تا باقی مانده و پوست میوه از روی آن ها پاک شود.هنگام شستن تیغه باید مراقب باشید. تیغه آبمیوه گیری بسیار تیز است و ممکن است به راحتی دست شما را زخمی کند.
بعد از شستن قست های قابل شستو شوی آبمیوه گیری بهتر است ان را روی دستمال نخی قرار دهید تا آب اضافه آن بیفت و بعد از دقایقی اقدام به خشک کردن آن ها نمایید.


مواردی که هنگام شستو شو و تمیز کردن آبمیوه گیری باید آن ها را رعایت کنید:

• طریقۀ شست‌ وشوی دستگاه باید ساده باشد. یعنی دستگاه طوری ساخته شده باشد که با ساده‌ ترین روش بتوان آن را باز و بسته کرد و  بتوان به‌ سادگی آن را تمیز کرد.
• از شستن موتور آبمیوه گیری خودداری نمایید.
• هنگام تمیز کردن دستگاه مراقب باشید تا آب به موتور نفوذ نکند.
• همیشه از تمیز بودن صافی و محفظه آبمیوه گیری اطمینان حاصل نمایید.
• بعد از هر بار استفاده از آبمیوه گیری بهتر است آن را شسته تا هم بهداشت را رعایت کنید و هم تفاله و باقی مانده میوه و سبزیجات به راحتی از روی بدنه آبمیوه گیری پاک شوند.
• بهتر است از مواد شوینده مناسب استفاده کنید.
• به هیچ وجه قطعات آبمیوه گیری را داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید.

از جمله مهمترین محصولات آبمیوه گیری الوین: آب لیمو گیری صنعتی ، آب کرفس گیری صنعتی می باشد. 

شستن آبمیوه گیری


سرویس و نگهداری آب‌میوه‌ گیری

۱- قبل از وصل کردن دو شاخه به پریز مطمئن شوید که کلید دستگاه قطع است.
۲- محفظه موتور را هرگز داخل آب نکنید.
۳- قبل از استفاده آب‌میوه‌گیری دو شاخه و سیم رابط آن را چک کنید.
۴- آب ‌میوه‌گیری را روی مکان صاف بگذارید.
۵- قبل از توقف کامل تیغه دستگاه را باز نکنید.
۶- هرگز موقع کار دستگاه انگشت، قاشق، چنگال و غیره داخل محفظه آب‌میوه‌گیری نکنید.
۷- قبل از دور گرفتن کامل موتور، میوه را درون محفظه قرار ندهید.
۸- در صورت گیرکردن موتور و از حرکت باز ماندن آن، فورا موتور را خاموش کنید. 


مایع دست ساز فوق العاده برای شست و شو و تمیز کردن آب میوه گیری 

قطعات قابل شستشوی آبمیوه گیری ممکن است بر اثر استفاده زیاد رنگ گرفته باشند.برای پاک کردن و نیز جلوگیری از رنگ گرفتن آن ها،یک دوم فنجان مایع سفید کننده،یک چهارم فنجان جوش شیرین و چهار فنجان آب گرم را با هم مخلوط کنید و با اسفنج روی قسمت های مورد نظر بمالید،همچنین می توانید به مدت 10 دقیقه این قطعات را در این مایع بخیسانید،سپس بشویید و کاملا خشک کنید.

 

تعدادی از محصولات آبمیوه گیری صنعتی الوین

 


ارسال نظر درباره این موضوع


 • محمد (شنبه, 26 مهر 1399 ساعت 06:21:31)
  سلام بفرمایید در شهر قم از کجا می توانم محصولات آلوین را بخرم ؟؟

  • مدیر سایت (چهار شنبه, 30 مهر 1399 ساعت 12:49:48)

   سلام خدمت شما دوست عزیز.

   برای خرید دستگاه آبمیوه گیری صنعتی در شهر قم با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما شما رو راهنمایی میکنن.