برای خرید دستگاه آبمیوه گیری صنعتی چه مقدار هزینه کنیم؟

یکی از مهمترین تجهیزات برای راه اندازی یک کسب و کار مربوط به کافی شاپ ها ، رستوران ها و البته مغازه های آبمیوه گیری ، دستگاه آبمیوه گیری صنعتی می باشد.برای اطلاع از قیمت و هزینه خرید آبمیوه گیری صنعتی با ما تماس بگیرید.

برای راه اندازی یک کافی شاپ یا آب میوه فروشی تهیه تجهیزات مناسب که بتوان به کمک آن سرویس دهی به مشتریان را با دقت و به سرعت انجام دهید، از نکات اساسی به شمار می آید.
 یکی از تجهیزاتی که میتواند در سر لیست خرید شما باشد دستگاه آبمیوه گیری صنعتی خواهد بود، البته خرید این دستگاه نکات مهمی را به همراه دارد که باید قبل از خرید آگاهی کافی از این موضوع را داشته باشید. توان موتور، نوع تیغه، سرعت عمل و کارایی آب میوه گیری از مهم ترین فاکتور های یک آبمیوه گیری است.
یکی از دیگر فاکتورهای مهم برای خرید آبمیوه گیری صنعتی، قیمت دستگاه آبمیوه گیری صنعتی می باشد.


 قیمت دستگاه آبمیوه گیری صنعتی

آبمیوه گیری صنعتی دستگاهی فوق العاده کاربردی در صنایع غذایی است. با استفاده از دستگاه های آبمیوه گیری صنعتی الوین می توانید به راحتی آب پرتقال وسایر میوه ها یا کنسانتره مورد نیاز برای فروش و یا استفاده در دیگر مواد غذایی را تهیه کنید. در ادامه برخی از ویژگی‌ها، مزایا و نکات مهم هنگام خرید آبمیوه گیری صنعتی را معرفی خواهیم کرد. 
آبمیوه گیری صنعتی یکی از دستگاه هایی است که در زمینه تجهیزات آشپزخانه می باشد. آبمیوه گیری صنعتی دستگاهی است که برای تولید آب میوه در حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزیت های دستگاه آبمیوه گیری صنعتی این است که مناسب برای مکان هایی است که تقاضا در آنجا بسیار زیاد است و آبمیوه باید در سریع ترین زمان تهیه شود.این دستگاه طوری ساخته شده است که ضد باکتری می باشد و قابلیت استفاده به صورت دستی و یا به صورت اتوماتیک را فراهم می آورد. 
محدوده قیمت انواع دستگاه های آب میوه گیری صنعتی متفاوت است. قیمت دستگاه آبمیوه گیری صنعتی بسته به نوع دستگاه ، اندازه و توان آن و دیگر موارد متفاوت است. 
برای اطلاع از قیمت آبمیوه گیری صنعتی با همکاران پرتلاش ما در آبمیوه گیری الوین تماس بگیرید.


صرفه اقتصادی برای خرید دستگاه آبمیوه گیری صنعتی

وجود دستگاه‌های آبمیوه گیری صنعتی نه تنها برای فروشگاهها، مغازه‌ها، بستنی فروشی‌ها و آبمیوه‌گیریها، بلکه برای رستوران‌ها، هتلها و کافی شاپ‌ها و حتی باشگاه‌ها نیز یک وسیله‌ی ضروری است.
 شما نیز می‌توانید با خرید دستگاه آبمیوه گیری صنعتی مورد نظر خود در حجم بالا آب بسیاری از میوه‌ها از جمله پرتقال، سیب، هویج، کرفس را بگیرید و با بهترین کیفیت به مشتری عرضه کنید، بدون آن که نگران خراب شدن دستگاه باشید. فروشگاه آبمیوه گیری صنعتی الوین با عرضه‌ی انواع دستگاه‌های آبمیوه گیری صنعتی در مدل‌های مختلف با کاربردهای متنوع این امکان را برای متقاضیان فراهم آورده تا دستگاه دلخواه خود را با توجه به نیازشان تهیه و خریداری کنند.
با توجه به قیمت مناسب ما در عرضه محصولات آبمیوه گیری ، در کوتاه مدت نه تنها به سود خواهید رسید بلکه هزینه پرداختی برای خرید آبمیوه گیری هم به راحتی جبران خواهد شد و این سرمایه بازخواهد گشت.

قیمت آبمیوه گیری الوین

لیست تعدادی از دستگاه های آب میوه گیری صنعتی موجود در فروشگاه الوین

آب هویج گیری صنعتی

آب سیب گیری صنعتی

آب پرتقال گیری صنعتی

و....

طرح راه اندازی مغازه آبمیوه فروشی

فصل بهار و تابستان از راه می‌رسد و این روزها ایستادن کنار خیابان و خوردن یک بستنی یا آبمیوه خنک، تنها راه فرار از گرماست. مغازه‌های آب‌میوه‌فروشی یا به‌اصطلاح ویتامینه‌ها، یکی از مکان‌های مورد علاقه اکثر ایرانی‌هاست، سال‌ها پیش در این مغازه‌ها فقط آب‌میوه و بستنی به فروش می‌رسید.اما امروزه در کنار آب‌میوه‌های طبیعی و صنعتی، انواع بستنی‌های میوه‌ای، ذرت مکزیکی، در مواردی حتی سیب‌زمینی سرخ‌کرده و برخی فست‌فودهای سبک هم ارائه می‌شود.
مجموع این خوراکی‌های سبک، می‌تواند برای صاحب مغازه درآمد مناسبی را رقم بزند. در این کلاف می‌خواهیم به شما پیشنهاد بدهیم که به این کسب‌وکار فکر کنید و آن را به‌عنوان یک شغل متنوع با خوردنی‌های خوشمزه در نظر داشته باشید. البته مهم‌ترین نکته درخصوص احداث این‌گونه مغازه‌ها مکان‌یابی مناسب است، این مکان حتما باید در مسیر تردد و رفت‌وآمد باشد به علاوه در جایی که تازگی داشته و تا فاصله‌ای چند‌صد‌متری مغازه مشابهی وجود نداشته باشد.
در مراحل بعدی توجه به دکور مغازه و چیدمان برای جذب مشتری که در حال عبور است بسیار حائز اهمیت است. درنهایت باید توجه کنید که برای راه‌اندازی این کسب‌وکار، بدون در نظر گرفتن فضا و متراژ مغازه حدود 15 میلیون تومان برای خرید یخچال، ماکروویو، ظروف و برخی وسایل دیگر، در کمترین حالت نیاز دارید. پس تا هوا گرم‌تر از اینها نشده و فصل کار نگذشته وارد عمل شده و برای خود یک کسب‌وکار خوشمزه راه بیندازید.
آبمیوه فروشی ها یا همان به اصلاح ویتامینه ها، در واقع یک محل فروش تخصصی انواع آبمیوه می باشد که در کنار آن ممکن است مغازه دار اقدام به فروش انواع بستنی و دیگر تنقلات نیز نماید. مراحل راه اندازی آبمیوه فروشی شامل سه مرحله ی کلی دریافت مجوز، یافتن یک محل مناسب جهت شروع به کار و تأمین تجهیزات می باشد. مجوز راه اندازی و شروع به کار آبمیوه فروشی با برآورده کردن شرایط خاصی از وزارت بهداشت دریافت می گردد. مکان مناسب جهت برپایی یک آبمیوه فروشی پرسود و زود بازده بهتر است در قلب خیابان های پر رفت و آمد شهر باشد. تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی یک آبمیوه فروشی حرفه ای، در واقع از مهمترین قسمت های شروع به کار در این شغل می باشد چراکه هزینه راه اندازی آبمیوه فروشی کاملاً به آن وابسته است. نیاز سنجی جهت خرید بهترین تجهیزات مورد نیاز شروع به کار آبمیوه فروشی، برآورده هزینه ی خرید وسایل، انتخاب بهترین برندهای تولید کننده ی تجهیزات و یافتن آسان ترین راه جهت تأمین سریع وسایل نیاز به کار کارشناسی دقیق دارد.
 


ارسال نظر درباره این موضوع