ارسال رایگان محصولات آبمیوه گیری صنعتی

ارسال رایگان محصولات آبمیوه گیری صنعتی

ارسال رایگان محصولات

خریداران محترم میتوانند محصولات خریداری شده از گروه صنعتی الوین را در تمام نقاط کشور بصورت رایگان دریافت نمایند.ارسال به استان تهران و کرج با پیک انجام می شود.هم وطنان ساکن سایر شهرهای کشور می توانند محصولات خریداری شده را ازطریق ارسال با تیپاکس که درب منزل تحویل داده می شود(حداکثر پنج روز)و یا ارسال با باربری (24 ساعته) که تحویل باربری شهرستان مورد نظر می شود ، تحویل بگیرند. انتخاب نوع ارسال با مشتری است.

مشتریان عزیز میتوانند تمامی محصولات شرکت ما را به همراه مشخصات و قیمت در قسمت محصولات مشاهده کنند و در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس گیرند.

همچنین اگر محصولی را پسندیدید میتوانید آن را به صورت اینترنتی خریداری کنید و با ارسال رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

سفارش های تهران

کلیه سفارشات بوسیله پیک ویژه الوین و بصورت اکسپرس ارسال می شوند و هزینه سفارش هنگام تحویل دریافت می گردد. در این سرویس، امکان تست محصولات خریداری شده پیش از پرداخت فراهم شده است. حتی مشتری اگر از محصول رضایت داشته باشد میتواند همانجا محصول یا محصولاتی دیگر را سفارش دهد.

در صورت ناراضی بودن مشتری ، محصول تحویل گرفته میشود و بعد از مدتی دوباره محصولی دیگر ارسال میشود البته نگران هیچ چیزی نباشید زیرا تمامی محصولات ما تست شده و قابل اطمینان هستند.

 

سفارش های تهران به شهرستان

کلیه سفارشات بوسیله پست پیشتاز ارسال می شوند. زمان تحویل پس از ارسال حدود ۲ الی ۳ روز کاری خواهد بود. هزینه سفارش هنگام ثبت سفارش از طریق پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب شرکت الوین پرداخت می شود و سفارش پس از پرداخت وجه برای مشتری ارسال می شود.

هزینه ارسال سفارشات به شهرستان ها بر اساس تعرفه سیستم پست پیشتاز می باشد که هنگام ثبت سفارش خرید به مشتری اعلام می گردد.


ارسال نظر درباره این موضوع